Naša história sa začala dávno pred založením spoločnosti UNITED EXPORTS, ešte za čias keď veľká časť nášho tímu pracovala v rodinnej spoločnosti PALČO BROKERS. Viacerí naši kolegovia sú dnes úspešní v nových pozíciach a nových spoločnostiach  a sme radi že sme mali možnosť s nimi spolupracovať.

Spoločnosť Palčo Brokers s.r.o. založená v roku 1991 získala ešte za čias Česko-Slovenska licenciu obchodníka s cennými papiermi, kde sme v rámci správy finančných zdrojov našich klientov a priateľov a rodinných príslušníkov, prišli do styku s rôznymi investičnými témami.

Obchodné príležitosti si v mnohých prípadoch vyžadovali skôr ekonomické skúsenosti a naše finančné možnosti, ktoré by dovolili zrealizovať projekty tak ako si to ich pôvodní investori predstavovali, ako len samotnú odvahu a dobrý nápad.

Boli ale aj také obchodné prípady, pri ktorých sme sa museli včas rozhodnúť v danej téme a projekte nepokračovať a radšej svoje aktivity ukončiť. Mnohé zaujímavé projekty sa nám podarilo úspešne ukončiť ich predajom, alebo ich dodnes spravujeme – realizujeme.